KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767039
nr 1376 7039
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Pots". Signerad, numrerad 8/100. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:22:22
200 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)